Romair Consulting angajează Inginer Proiectant – Instalații Electrice

01/10/2021

Responsabilități:

  • Proiectarea instalațiilor electrice de curenți tari conform standardelor în vigoare;
  • Proiectarea instalațiilor electrice curenți slabi (detecție incendiu, voce-date, CCTV, efracție, CA) conform standardelor în vigoare;
  • Elaborarea documentațiilor de proiectare pe faze de proiectare (SF, DTAC, PT, DDE);
  • Întocmirea listelor de cantități, de lucrari și echipamente;
  • Elaboreaza soluții de proiectare și ofera soluții tehnice corespunzătoare;
  • Implementarea în proiect a eventualelor modificări aparute în faza de execuție și întocmirea dispozițiilor de șantier.

Candidatul ideal:

  • Absolvent/student al unei Facultăți de Inginerie;
  • Experiența în domeniul proiectării instalațiilor electrice constituie un avantaj;
  • Cunoștințe în programe de proiectare Autocad/Bricscad/See Electrical și Ms Office;
  • Cunoștiinte tehnice de specialitate (standarde și normative pentru instalații );
  • Persoana cu gândire analitică, atentă la detalii;
  • Abilități de planificare și organizare;
  • Persoană motivată, orientată către performanță.

Constituie avantaj:

  • Carnet de conducere categoria B.
ROMAIR CONSULTINGSediul Central
Str. Mr. Ștefan Sănătescu, nr. 4,
sector 1, București
LUAȚI LEGĂTURA CU NOIRomair pe Social Media
LOCAȚIILE NOASTREUnde ne puteți găsi?